Erken Rezervasyon
 • Tur Hakkında
 • Rota
 • Gemi
 • Detaylar
 • Fiyat
 • Bilgi İste

Celebrity Cruises'ın Celebrity Eclipse Güney Amerika cruise turu ile yeni yerler keşfetmeye hazırmısınız. SAN ANTONIO - CHILE kalkışlı gemi turu sizi hayallerinizdeki destinasyonlara götürüyor.

Rotalar & Limanlar
Haritayı Gizle
A 1.Gün

  Şili ya da resmî adıyla Şili Cumhuriyeti República de Chile; Arjantin'in batısında, And Dağları ile Büyük Okyanus arasında kalan, kuzeyden güneye 4.300 km boyunca uzanan bir Güney Amerika ülkesidir. Kuzeyinde Peru, kuzeydoğusunda Bolivya ve doğusunda Arjantin bulunur.

- 2.Gün
Tüm günün denizde ! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.
B 3.Gün

Puerto Montt, Şili'nin güneyinde, X. Los Lagos bölgesinde bir şehir. Şehrin alanı yaklaşık 1.673 km²dir.

C 4.Gün

Şili'nin güney sahili, Cape Horn (55 ° S) enlemlerinden Reloncaví Estuary (42 ° S) 'ya uzanan fiyort ve fiyort benzeri kanalları çok sayıda sunar. Bazı fiyortlar ve kanallar, Punta Arenas, Puerto Chacabuco ve Puerto

D 5.Gün

Macellan Boğazı, Güney Amerika'nın en güneyinde Atlas Okyanusu'nu Büyük Okyanus'una bağlayan boğazdır. Ana kıta ile Tierra del Fuego Takımadaları'nı ayırır. Bu takımadalar, Arjantin ve Şili arasında paylaşılmıştır.

- 6.Gün
Tüm günün denizde ! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.
E 7.Gün

Punta Arenas, Şili'nin XII. Bölgesi Magallanes y la Antártica Chilena'nın başkentidir. Magellan Boğazı'nın kıyısında bir liman kenti olan Punta Arenas, Güney Patagonya topraklarında Ateş Toprakları'nın karşı kıyısında yer alır.

F 8.Gün

Ushuaia, Arjantin'in en güneydeki şehridir. Diğer birkaç şehirle, Dünyanın en güneydeki şehri unvanı için tartışma halinde olan bir şehirdir.

G 9.Gün

Horn Burnu ya da Boynuz Burnu, 55° 58' 48" güney paraleli ve 67° 17' 21" batı meridyeninde bulunan ve Güney Amerika'nın en güney ucu kabul edilen burundur. Atlas Okyanusu ile Büyük Okyanus'u birbirinden ayırır.

- 10.Gün
Tüm günün denizde ! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.
H 11.Gün

Puerto Madryn, Chubut eyaletinin okyanus kıyısına kurulmuş küçük bir şehirdir.Okyanus ortasında balinaları gözlemleyebilir, deniz aslanlarını ya da penguenlerini kendi yuvalarında ziyaret edebilirsiniz.Puerto Madryn’in en önemli özelliklerinden birisi,  penguenlerin yuvalarına çok ama çok yaklaşabiliyor olabilmeniz.

- 12.Gün
Tüm günün denizde ! Mağazaları gezebilir, isterseniz sabah sporunuzu yapabilir ve onlarca aktiviteye katılarak hoşça vakit geçirebilirsiniz.
I 13.Gün

Punta del Este, Uruguay'ın güneydoğu bölgesindeki Maldonado Bölgesindeki Atlantik Kıyısı'ndaki bir şehirdir. Kentte yaklaşık 9,280 yıllık bir nüfusa sahip olmasına rağmen, yaz turizminin patlaması buna çok fazla sayıda yerleşik olmayanı da ekliyor. Punta del Este, aynı zamanda şehrin ait olduğu belediyenin adıdır. Buna Punta del Este uygun ve Península alanları dahildir.

J 14.Gün

Montevideo, bir Güney Amerika ülkesi olan Uruguay'ın başkenti, en önemli limanı ve en büyük kentidir. Aynı zamanda en gelişmiş ve modern yönetim otoritelerinin var olduğu yerdir. Ülkenin parlamentosu bu kentte bulunmaktadır.

K 15.Gün

Buenos Aires Arjantin'in başkenti ve São Paulo'dan sonra Güney Amerika'nın ikinci büyük kentidir.

K 16.Gün

Buenos Aires Arjantin'in başkenti ve São Paulo'dan sonra Güney Amerika'nın ikinci büyük kentidir.

Gemi Bilgileri
Celebrity Eclipse

Celebrity Cruises 2010 yılında ilk programını yapan Celebrity Eclipse size yıldızlara benzeyen yeni gece klüpleri sunuyor. Kişisel bir şarap mahzeni ya da her gecenizi bir dans çılgınlığına çevirecek olan hareketli bir klüp ile 2,850 yolcu kapasiteli bu gemi, yolculara deniz üzerindeki en stil dolu ve değişik eğlence alanlarını sunuyor.

Celebrity Cruises kişisel servisi, mükemmel yemekleri ve detaya olan aşırı dikakti ile size sofistike, standardın üzerinde bir cruise deneyimi önermektedir.

Uzunluk:
315 Metre
Yolcu Kapasitesi:
2850
Tonaj:
122
Hızı:
24 knot
Gemi Bayrağı:
Malta

Tüm Gemilerimiz

Detaylar

Uçuş Detayları:

GİDİŞ

05 Aralık    KL   1614   İstanbul Atatürk   HL - Amsterdam    17.55 - 19.30

05 Aralık    KL   701     Amsterdam - Santiago de Şili             20.55 - 11.05 (+1 Varış Ertesi Gün)

DÖNÜŞ

21 Aralık   AF     393     Buenos Aires - Paris                          14.50 - 08.00 (+1 Varış Ertesi Gün)

22 Aralık   AF    1890    Paris - İstanbul Atatürk     HL            12.30 - 18.00 

Ücrete dahil olan hizmetler
 • KLM & Air France uçuşları ile İstanbul – Amsterdam -  Santiago// Buenos Aires - Paris - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler;
 • Havalimanı ve Liman vergileri 890 €
 • Celebrity Eclipse gemisinde 14 gece 15 gün tam pansiyon konaklama;
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
 • Türkçe rehberlik hizmeti (Minimum 20 Kişi katılması durumunda)
Ücrete dahil olmayan hizmetler
 • Yurtdışı çıkış harcı
 • Limanlarda düzenlenen ekstra geziler  
 • Gemideki kapağı kapalı içecekler   
 • Kişisel Harcamalar
 • Gemi personel Bahşişleri (202 € Gemide ödenecektir )
 • Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası 50 € , 70 yaş üstü surprim uygulanır
Fiyatlar
Kategori 1. Kişi 2. Kişi Bahşişler
İç Kabin
3,096 €
3,096 €
202 €
Dış Kabin
3,596 €
3,596 €
202 €
Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabin
3,796 €
3,796 €
202 €
Bilgi İste
Konaklama
Celebrity Cruises gemileri içinde zevkli bir şekilde tasarlanan ve döşenen kamaralarda son derece keyifli bir şekilde konaklarsınız. Üstelik gemide engelli yolcular için özel olarak tasarlanan kamaralar da mevcuttur. Okyanus manzaralı, balkonlu kamaralarda ya da süitlerde, okyanus üstünde rahat bir yolculuk yaparak sizi bekleyen keşif noktalarına varırsınız.
Yemekler
Celebrity Cruises gemilerinde harika restoranlar, kafeler ve barlar mevcuttur. Özellikle restoranlardaki yemekleri yerken okyanus manzarasını izlemek çok keyiflidir. Gemilerde yapacağınız seyahatler sırasında gezdiğiniz yeni noktalara ait yeni ve harika lezzetleri şef sizin için menüye ekler ve size sunar.
Denizde Geçen Günler
Denizde geçen günler Celebrity Cruises gemilerinin gün boyunca deniz üstünde olduğu ve karaya yanaşmadığı günlerdir. Bu günleri gemiyi keşfetmek ve eğlencelere katılmak için değerlendirmelisiniz. Alışveriş, canlı müzik, tiyatro, film gösterimi, şarap tadımı ve daha pek çok seçenek sizi bekliyor.
Eğlence
Celebrity Cruises gemileri size sadece romantik bir gezi değil eğlenceli bir tatil de vadeder. Gemilerde herkese göre bir eğlence seçeneği mevcuttur. Dansçılar ve tiyatro oyuncuları tarafından hazırlanan müzikaller, canlı gösteriler, dalga sörfü, havuzlar, kaydıraklar ve daha pek çok eğlenceye katılmanız mümkündür.
Çocuk ve Gençlik Programları
Celebrity Cruises gemilerinde sadece yetişkinlere değil aynı zamanda gençlere ve çocuklara özel programlar mevcuttur. Böylece çocukların tümü kendileri için hazırlanan özel eğlencelere katılırken yetişkinler de tatillerinin keyfini çıkarırlar. Belirli yaş gruplarındaki gençler de yine yaşıtlarıyla kendileri için hazırlanan programlara katılırlar.
Fitness Center
Celebrity Cruise gemileri ile tatil yaparken formunuzu korumanız da mümkündür. Spor merkezlerinde bulunan son teknolojiye sahip araçlarla okyanus manzarası eşliğinde spor yapabilirsiniz. Ayrıca belirli saatlerde yapılan derslere katılabilir ya da antrenörden özel ders alabilirsiniz.
Destek Hattı
444 80 92
Daha detaylı bilgi almak için