Balayı Çiftleri

Balayı tatilinizin mükemmel geçmesi İçin beklentilerinizi düşürmenize gerek kalmadı.


Hayat arkadaşınız İle hayal gibi bir gemi gezisi İle balayınızı yaşamaya ne dersiniz ?

Balayınızı Celebrity Cruises ile çıkacağınız unutulmaz bir yolculukla hafızalarınızdan silinmeyecek bir anıya dönüştürebilirsiniz. Celebrity Cruises size harika bir balayına çıkma imkânı veriyor. Gemi yolculuğunuz boyunca hem balayının tadını çıkarabilir hem de yeni yerler keşfetme olanağı bulabilirsiniz.

En romantik balayı, gemi yolculuğuna çıkarak en güzel kıyı şehirlerini keşfettiğiniz balayıdır. Eşinizle birlikte yeni bir hayata başlamanın en güzel yolu romantik bir tatilden ve yolculuktan geçer. En yeni ve en güzel yerleri keşfetmenin keyfine Celebrity Cruises ile varabilir, keşfettiğiniz yerlere ait en özel ve en güzel lezzetleri yine eşinizle deneyebilirsiniz.

Düğünden Sonra Celebrity Cruises ile Muhteşem Bir Tatile Çıkın

Düğünden hemen sonra çıkabileceğiniz en güzel balayı fikri Celebrity Cruises ile çıkacağınız balayıdır. Celebrity Cruises gemileri dünyanın en görülesi noktalarından oluşan turları size sunar. Gezip görmek istediğiniz pek çok nokta Celebrity Cruises gemilerinin çıktığı turda ziyaret ettiği noktadır. Galapagos Adaları, Avrupa, Asya, Hawaii, Pasifik Okyanusu kıyıları, Güney Amerika ve daha dünyanın pek çok yeri Celebrity Cruises ile çıkacağınız balayı tatili boyunca keşfedebileceğiniz noktalardır.

Celebrity Cruises gemileri ile balayı için bir gemi turuna çıktığınızda mükemmel bir zamanda mükemmel bir yerde olduğunuzdan ve harika bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Balayınızın harika geçeceğinden ve eşinizle bu anları çok sayıda fotoğraf ve video çekerek ölümsüzleştireceğinizden emin olabilirsiniz.


Lüks Kamaralarda ve Süitlerde Konaklayın

Balayınız için Lüks Celebrity Cruises gemilerini seçtiğinizde lüks kamaralarda ve süitlerde konaklarsınız. Celebrity Cruises kamaraları çok zevkli ve modern bir şekilde tasarlanmış ve döşenmiştir. Konaklayacağınız kamara ya da süit sizi çok sıcak bir şekilde karşılar. Burada sizin ihtiyaç duyabileceğiniz her şey düşünülmüştür. Üst düzey bir yolculuk ve üst düzey hizmet sizi bekler.

Celebrity Cruises gemilerinde herkese uygun lüks kamara ve süit seçenekleri mevcuttur. En basit lüks kamara Inside Lüks Kamaradır. Ardından bu lüks kamaralardan biraz daha geniş ve ayrıcalıklı olan Okyanus Manzaralı Lüks Kamara gelir.

Celebrity Cruises gemilerinde son derece keyifli vakit geçirebileceğiniz Verandalı Lüks Kamaralar bulunur. Bunlar Edge Infinite Veranda, Family Veranda, Verandalı Lüks Kamara ve Sunset Verandadır. Celebrity Cruise gemilerinde Concierge sınıfına ait lüks kamaralar vardır. Bunlar Concierge Kamaralardır.

Celebrity Cruises gemilerinde çok sayıda süit vardır. Bunlar Iconic Süitler, Royal Süit, Penthouse Süit, Celebrity Süit, Signature Süit ve Sky Süittir. Balayınızda Celebrity Cruises gemilerinde istediğiniz lüks kamarada ya da süitte seyahat edebilir ve bu lüks gemi içinde istediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.


Hem evlilik hem balayı ve üstelik bu balayını tek seferde her ülkede gerçekleştiriyorsunuz. Royal Wedding İle özel çiçeklerden, aksesuar düzenlemelerine kadar kutlamanızı daha renkli hale getirin.


Kendinizi uzman masörlerin masajıyla, sıcak havlu tıraşıyla şımartın veya özel bir saç ve makyaj ekibiyle özel gününüz için hazırlayın. Diler gemide düğün olsun veya sadece balayı tatili olsun hayat arkadaşınız ile birlikte mutluluğunuzu katlayın.

Seyahat severler, hangi dönemde olursa olsun yapılan bir gemi tatilinin ne denli romantik olduğunu iyi bilir. Bu romantik tatil deneyimini bir de en özel anlarından olan evlilik ile taçlandırmak, büyün duyguları aynı anda yaşatan hayatın unutulmaz anlarını sağlayan bir an. Siz de dünyanın en lüks, en konforlu ve en romantik gemilerinde dünyanın en seçkin tatil bölgelerinde balayı tatilinizin tadını doya doya çıkarmak isterseniz sitemizden size hitap eden bir gemi ve bir tur seçebilirsiniz.


Balayı turlarında hem seyahat halindeyken hem de en seçkin tatil bölgelerine varırken tatil keyfini eşinizle birlikte doya doya yaşayın.
Normal balayı tatillerinden çok da konforlu, lüks, romantik ve de özel olan cruise seyahatiyle aşkınızı taçlandırın.

Spa merkezleriyle ruhunuzu okşayın, jakuzilerle balayı tatilinizin tadını doya doya çıkarın, sauna ile sağlınızı ve cilt bakımınızı seyahatiniz sürecinde koruyun, vücudunuzu daha da zinde tutun.


Hayatınızın en mutlu gününü hayatınızın en özel anlarıyla okyanusta birleştiğini düşünün.
Ömür boyu mutluluğa atacağınız ilk adımı bir cruise tatiliyle atın; aşkınıza bütün duyguları aynı anda yaşatın.
Sadece resimlere bakınca dahi insana huzur veren gerçekliğin sınırlarını zorlayan gemiler ve manzara eşliğinde tıpkı filmlerdeki gibi bir tatili gerçekleştirin.
Sabah kahvaltıdan gece eğlencesine dek bütün turistik aktiviteleri aynı anda yaşayın.
Ya da dilerseniz gün boyu ruhunuza ve bedeninize hitap eden en güzel okyanus manzaralarıyla tatilinizi renklendirin.


Lüks ve Rahat Balayı

Balayınızda gemi turunu seçmek bu önemli tatilde rahat olmanızı sağlar. Çünkü diğer tatillerin aksine gemi seyahatlerinde yaptığınız gezilerde bavul toplama ve açma derdiniz yoktur. Celebrity Cruises gemileri gece siz lüks kamaranızda ya da süitinizde uyurken sessizce ve size hissettirmeden hareket eder. Sabah uyandığınızda gezip göreceğiniz muhteşem noktalardan birine varmış olursunuz.

Celebrity Cruises gemileri ile balayına çıktığınızda eşinizle valiz toplama derdi olmadan rahat ve lüks bir tatil geçirmiş olursunuz. Özellikle düğün telaşından sonra çok yorgun olacağınız için sizi pek yormayacak ve her şeyin sizin için düşünüldüğü bir balayına ihtiyaç duyarsınız. Celebrity Cruises size bu balayını sunar. Düğün planınızı yaparken ve tarih alırken gemi turu seyahatinizi de planlamayı unutmayın.

Balayına özel turlarımızı görmek için tıklayınız.