Tecrübeli Gezginler

Celebrity Cruises Tecrübeli Gezginler

Celebrity Cruises gemileri ile seyahat eden misafir olarak bu lüks ve rahat gemi ile ilk kez seyahat ediyor olabilir ya da tecrübeli gezgin olarak ikinci, üçüncü ya da daha fazla sayıdaki gezinizi gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Celebrity Cruises gemisi ile kaçıncı gezinizi yapıyor olursanız olun, bilmeniz gereken unsur Captain’s Club adlı bir kulübün var olduğudur.

Captain’s Club Nedir?

Captain’s Club, gemi turu ve gemi seyahati için Celebrity Cruises gemilerini seçen misafirlere yani tecrübeli gezginlere sunulan avantajlardır. Celebrity Cruises, misafirlerin gemiye verdiği değere Captain’s Club ile cevap vermektedir. Captain’a Club’ın misafirlerine sunduğu çok sayıda avantaj ve ayrıcalık mevcuttur. Her gezide Captain’s Club misafirlerine indirimler, özel teklifler ve sürprizler sunulur.

Captain’s Club üyesi iseniz öncelikli rezervasyonunuz ve ücretsiz çamaşır hakkınızdan, lüks kamaranızın iyileştirilmesine ve özel seferlere erişmenize kadar pek çok ayrıcalıktan ve avantajdan yararlanabilirsiniz. Celebrity Cruises tecrübeli gezgin misafirleri dikkatlerin kendi odaklarında olmasını istemektedirler.

Captain’s Club Ayrıcalıkları ve Avantajları

Kısa Filmlerimizi izleyin

Tecrübeli gezginler olarak Jenny McCarthy ve James Brolin’in başrollerinde oynadığı iki kısa filmimizi çok beğeneceğinizi umuyoruz. Celebrity Cruises gemilerinde yaşadığınız seyahat tecrübelerinizi bulabileceğiniz bu filmler, daha önce gemilerimizde bulunmamış tecrübeli diğer gezginler için de yol gösterir niteliktedir…İzleyin ve bir Celebrity Cruises gemisinde neler bulabileceğinizi gitmeden görün.


Preview Üyeler

Celebrity Cruises gemileri ile hiç yolculuk etmemiş yani tecrübesiz bir gezgin iseniz Captain’s Club’a Preview üye olarak girersiniz. Preview üye olarak hiç puanınız yoktur. Bu durumda iken sadece gemi yolculuğu hakkında güncel bilgilerden, indirimlerden, rotalardan ve özel tekliflerden haberdar olursunuz.

Classic Üyeler

Celebrity Cruises gemileri ile bir kere yolculuk ettikten sonra Classic üye durumuna yükselirsiniz. Bu da size ayrıcalıklar ve avantajlarla birlikte gelir. Classic üyelik size arttırılmış hizmet, özel indirimler ve sürprizlerle birlikte gelir. Her bir yolculukta Captain’s Club Kutlama Etkinliği’ne de katılırsınız.

Puanınız 2 – 149 arasında ise Classic üye durumunda olursunuz. Puanınız 149’un üstünde olduğunda ise artık Classic üye değil Select üye olursunuz. Puan biriktirmek için gemiyle yolculuk etmeniz ve gemideki hizmetler ile ürünlerden yararlanmanız gerekir.

Select Üyeler

Select üye olmanız için puanınızın 150 – 299 arasında olması gerekir. Select üye olduğunuzda pek çok ayrıcalıktan ve avantajdan yararlanmaya devam edersiniz. Bunlara ek olarak özel erişimlerden, ödüllerden ve her zaman olduğu gibi özel hizmetlerden yararlanırsınız.

Elite Üyeler

Puanınız 300 – 749 arasında olduğunuzda Elite üye olursunuz. Celebrity Cruises gemilerinde elite üyeler çok tecrübeli misafirler olarak pek çok avantaj sağlarlar. Bunların başlıcaları gemi seyahati sırasında size sunulacak ödüller, indirimler ve üstün hizmet seviyesidir. Puanınız arttıkça size sunulan hizmetin seviyesi de yükselecektir. Ayrıca Elite üyeler ile Elite Plus üyeler için özel olarak sunulan Captain’s Club Coffee Break ve Kokteyl Saati deneyiminden yararlanmanız mümkün olacaktır. Üstelik Elite ya da Elite Plus üyelerin kendi lüks kamaralarında ya da süitlerinde kalan arkadaşları da bu avantajlardan ve ayrıcalıklardan yararlanma fırsatı bulurlar.

Elite Plus Üyeler

Puanınızın 750 – 2999 arasında olması durumunda Elite Plus üyesi olursunuz. Elite Plus üyesi olduğunuzda üst düzey hizmetlerden ve avantajlardan yararlanmaya devam ettiğiniz gibi indirimler, özel akşam yemekleri ve sınırsız ücretsiz cappucino ve latte içeceklerinden faydalanırsınız. Bunların yanı sıra ücretsiz internet ve daha fazlası size sunulur.

Zenith Üyeler

Tecrübeli Celebrity Cruises misafiri ve Captain’a Club üyesi olarak 3000 ve üzerinde puan topladığınız zaman Zenith üye olursunuz. Zenith üyeler Celebrity Cruises gemilerinin en sadık misafirleri ve kulübün en özel üyeleridir. Bu üyelik tipi en üst düzey üyelik tipidir. En özel indirimlerden ve üst düzey özelliklerden yararlanmanız söz konusudur. Zenith üye olarak Michsel’s Club Lounge’a girebilir, istediğiniz içecek paketini seçebilir, çamaşır hizmetlerinden ve kapsamlı internet paketinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.