Çocuklu Aileler

Çocuğunuzla tatile çıkmak size yorucu gelebilir. Gemi seyahatinde çocuğunuzla olmanızın sizin seyahatinizi olumsuz şekilde etkileyip etkilemeyeceği konusunda aklınızda sorular olabilir. Fakat Celebrity Cruises size diğer seyahatlerden ya da tur çeşitlerinden çok daha fazlasını vadeder. Öyle ki, Celebrity Cruises gemilerinde yolculuk ederken diğer kara ya da deniz yollarından çok farklı deneyimler elde edersiniz.

Celebrity Cruises gemilerinin size sağladığı olanaklar çocuğunuzla yolculuk etmenin ve tatil yapmanın tadına varmanızı sağlar. Böylece çocuklarınızla tatillerde çok daha fazla vakit geçirmek ve onlarla çok daha fazla tatile çıkmak, çok daha fazla keşif noktasına seyahat etmek ve yeni noktaları onlarla keşfetmek istersiniz.

Doya Doya Eğlensinler

X – Club Teen

Gençlere özel etkinlikler X - Club Teen eğlenceleri olarak ayrılmıştır. Gençler böylece istedikleri gibi eğlenebilmektedirler. Bunlar eğlenceli sosyal etkinlikler, yeni oyun konsolları, spor etkinlikleri, sadece gençlerin katılabildiği gece dansları şeklinde ayrılmaktadır. Tüm etkinlikler deneyimli bir uzman tarafından yönetilmekte ve düşünülmektedir.

Çocuklu Ailelere Özel Hizmetler

Eğer bir bebek sahibi iseniz ve gemi yolculuğunuz sırasında bebeğinizle yeterince ilgilenemeyeceğinizi düşünüyorsanız Celebrity Cruises deneyimli ve uzman bebek bakıcılarının bu sorununuzu çözeceğinden emin olabilirsiniz.

Gemide bebek bakımından çocuk odaklı olan ve uzmanlar tarafından düşünülen etkinliklere kadar her şey düşünülmektedir. Böylece yetişkinlerin gemide istedikleri gibi vakit geçirmeleri ve gemi seyahatinin tadını çıkarmaları amaçlanmaktadır. Bebek bakımı hizmetlerinde iki uzman ve deneyimli bebek bakıcı en fazla üç çocuğa bakabilmektedir. Bu hizmetin saatlik ücreti 19$’dır.

Denizde Çocuk Kampı

Celebrity Cruises gemilerinde çocuklar yaz kampı deneyimi yaşamaktadırlar. Gemide çocuklar için heyecanlı, çok çeşitli ve etkileşimli kamp etkinlikleri yapılmaktadır. Bilim, teknoloji, mühendislik, matematik (STEM), rekreasyon, sanat, aşçılık ve benzeri çok sayıda seçeneğin olduğu kamplar farklı ilgi alanlarına sahip çocuklara hitap etmektedir. Yani çocuğunuz hangi ilgi alanına sahip olursa olsun kendine göre bir etkinlik bulabilmektedir.


Aile Etkinlikleri

Ailelere özel etkinlikler sayesinde gemide çocuklarınızla birlikte vakit geçirebilir, aynı etkinlikleri gerçekleştirerek eğlenebilirsiniz. Bu etkinlikler için yine deneyimli ve uzman kişiler size rehberlik edecektir.


Otizmli Misafirler

Celebrity Cruises gemileri Otizm Dostu Gemi Seyahat hatları konumundadır. Bu gemiler tam “Otizm on the Seas” sertifikasına sahiptirler. Celebrity Cruises gemilerinde her ürün ve her hizmet otizmli misafirlerin kolayca erişebileceği şekilde tasarlanmıştır. Autism on the Seas sertifikasını gördüğünüzde bundan emin olabilirsiniz. Otizm dostu interaktif hizmetler, filmler ve oyuncaklar, otizmli misafirlerin beslenmelerine uygun menü seçenekleri ve Eğlence Fabrikası gibi otizm dostu eğlence seçenekleri bunların başlıcalarıdır.