Eğlence Seçenekleri

Eğlence Seçenekleri

Lüks ve konforlu Celebrity Cruises gemilerinde sıkılmanız mümkün değildir. Çünkü gemilerde yapabileceğiniz pek çok şey ve katılabileceğiniz pek çok etkinlik mevcuttur. Gemide her yaştan misafirlere özel eğlence seçenekleri sunan Celebrity Cruises, deniz ve okyanus üstündeki en güzel deneyimleri size sunar.

18 yaş ve üstüne yönelik eğlenceler Celebrity ekibi tarafından özel olarak hazırlanır. Bu eğlenceler konser ve dans performanslarından oluşur. Celebrity size denizlerin ve okyanusların üstünde daha önce hiç karşılaşmadığınız performanslar sunar.

Etkinlikler, Partiler ve Olağanüstü Deneyimler

Celebrity Cruises gemileri ile gemi turuna çıktığınızda bunun ayrıcalıklı, farklı ve özel bir gemi turu olduğunu bilmelisiniz. Çünkü bu gemiler sadece seyahat etmek ve kıyı şehirlerini gezmek için tasarlanmamıştır. Gemiler içinde yeme içme, eğlence, güzel vakit geçirme, kafelerde oturma ve dinlenme gibi her seçeneği barındıran bir ada ya da küçük bir şehir gibi düşünülmüştür. Bu nedenle gemide seyahat ederken genellikle bir geminin içinde olduğunuzu unutursunuz.

Canlı Müzik ve Harika Gösteriler

Canlı müzik performansları bu harika gemide bulabileceğiniz diğer eğlence seçeneğidir. Gemide gündüz ve gece saatlerinde canlı müzik bulabilmeniz mümkündür. Caz konserleri, DJ’lerin seçtiği şarkılardan oluşan performansları dinleyebileceğiniz The Lawn Club, dans edebileceğiniz ortamlar ve akşam saatlerinde gece kulübünde katılabileceğiniz Liquid Party gemide eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Bu partilerde DJ ve perküzyonistlerin performansı eşliğinde özel kokteyllerinizi yudumlayabilirsiniz.

Gemide bulabileceğiniz eğlenceler arasında kabareler de vardır. Broadway Cabaret Show bunlardan biridir. İnanılmaz kabare performanslarıyla kabare vokalistleri size unutulmaz bir gösteri sunacak. Reigning Rocks adlı grup İngiliz rock and roll müziği ile sizi büyüleyecek. Bu interaktif temalı etkinlik gösteri gibi başlamakta ve parti gibi sona ermektedir. Tadını çıkarın. Motown etkinliğine katılarak muhteşem Motown dönemine ait seslerin hayata dönmesine tanık olabilirsiniz. Celebrity Orkestra tarafından dahil dahil edilen ekip geçmişe yolculuk etmenizi sağlayacak ve muhteşem Motown müziğini size getirecek. Gemide izleyeceğiniz inanılmaz gösteriler için sahneler özel olarak hazırlanır. Elyria müzikali bunlardan biridir. Egzotik bir adada geçen bu müzikal orijinal müzikleri, mizahı ve entrikasıyla sizi heyecanlandıracak, masalıyla sizi sürükleyecektir. Müzikalde karanlığa ve günaha karşı sevgi masalı anlatılır. Bu müzikal yetişkinlere özeldir.

Çocuklara ve Gençlere Özel Eğlenceler

Gemide elbette sadece yetişkinlere özel eğlenceler değil çocuklara ve gençlere özel eğlenceler de vardır. Celebrity gemide bulunan her yaştan misafirini düşünmekte ve herkese uygun eğlenceler düzenlemektedir.

Ödüllü gemi turu deneyimi sunan Celebrity, yaş gruplarına özel eğlenceler sunar. Bebek bakıcısına ihtiyaç duyuyorsanız gemide ücreti karşılığında eğitimli ve deneyimli, uzman bir bebek bakıcısı bulabilirsiniz. Ayrıca gemide çocuklarınızın uzmanların ve eğitmenlerin denetiminde vakit geçirebileceği eğlence ve oyun noktaları mevcuttur.

Çocuk Kampları

Celebrity ile gemi seyahatiniz sırasında çocuğunuz çocuk kampına katılabilir. Çok sayıda alan seçeneklerinin arasından istediğini seçerek ilgi alanına uygun etkinliklere katılabilir. Bunlar bilimden teknolojiye, mühendislikten matematiğe, sanattan aşçılığa çok çeşitlidir ve değişmektedir.

Gençlere Özel Eğlenceler

Gemide gençlerin de sıkılması mümkün değildir. Anne ve babalar eğlenirken ergenlik döneminde gençler de gemide kendilerine uygun pek çok eğlence bulabilir. Celebrity Cruises X – Club Teen Entertainment şeklinde gençlere gençlik programları ve eğlenceler sunarak gençlerin gemide harika vakit geçirmelerini sağlamaktadır. En yeni oyun konsolları ve oyunlar, spor seçenekleri, sadece gençlerin katılabildiği gece dansları gençlere sunulmaktadır. Üstelik etkinliklerin tümü bir gençlik danışmanı tarafından düzenlenerek yönetilmektedir.

Celebrity Cruises ile ister çift olarak ister ailenizle çıkacağınız gemi seyahati harika deneyimlerle dolu unutamayacağınız bir seyahat olacak.