Hakkımızda

SUNORAMA CRUISES, 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirketler ve bireyler için dünyanın en lüks, en yenilikçi ve en büyük gemilerine sahip ROYAL CARIBBEAN CRUISES LTD.’in Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Firmamıza ait olan Royal Caribbean International, Celebrity Cruises, Azamara ve Silversea gemi şirketleri ile dünyanın tüm denizlerinde, dünya çapında gemi gezileri organize eden şirketimiz, Türkiye’de tüm seçkin tur operatörleri ve seyahat acentaları ile birlikte gezginlere hizmet vermektedir.

CELEBRITY CRUISES

Celebrity Cruises 1989'dan bu yana faaliyet gösteren, öncü bir gemi şirketidir. Sahip olduğu her gemi sınıfı ile modern lüksü yaşatan Celebrity Cruises, sektör lideri tasarımlara sahiptir. Her gemide üstün kalite, şık tasarım, yenilik, hayal gücü ve kusursuz bir stil dikkat çekmektedir. Cruise şirketleri içerisinde en büyük filoya sahip şirketlerden biri olan Celebrity Cruises’un filosunda The Millennium, Solstice, Xpedition and Edge sınıfları bulunmaktadır. Yeni Celebrity Edge gemi sınıfının ikinci gemisi Celebrity Beyond 2021 Sonbaharında maviliklerle buluşacaktır.

Celebrity Cruises 300'den fazla bağlantı noktasıyla dünyayı size getiriyor, ideal bir seyir deneyimi oluşturmak için rakipsiz bir yolculuk seçeneği sunuyor. Denizdeki herhangi bir şeye benzemeyen Celebrity Cruise gemilerinde ilham verici tasarımlar, kişiselleştirilmiş hizmetler ile birleşiyor. Dünya mutfağından, dünya standartlarında menüler, taze hazırlanan yiyecekler, el yapımı kokteyller ve hepsini denetleyen Michelin yıldızlı şefler, konuklara denizdeki en iyi mutfak deneyimini sunuyor. Her Celebrity Cruises gemisi arzu ettiğiniz samimi ve kişisel ilgiyi veriyor. Konuklarına, yolculuklarının başından sonuna kadar özenli ve unutulmayacak bir hizmet sunuyor.

Celebrity Cruises, rakipsiz hizmeti ve servis kalitesiyle dünyanın en çok arzu edilen destinasyonlarına yelken açmaktadır. Her seyirde, her gemide, her seferinde konuklarına farkı hissettirmeyi hedefleyen Celebrity Cruises, Travel Weekly okuyucularının seçimleriyle 12 yıldır üst üste "En İyi Premium Cruise Hattı” ödülüne layık görülmüştür. Travel Weekly okuyucularının seçimleriyle alınan diğer ödüller arasında; 10 yıldır üst üste olmak üzere, “Avrupa’daki En İyi Cruise Hattı” ve Celebrity Edge için “2019’da çıkan En İyi Yeni Gemi” yer almaktadır. Travvy ödüllerinden ise; 2020’de “En İyi Premium Cruise Hattı” ve Celebrity Edge için “En İyi Premium Gemi Ödülü” layık görülmüştür. Şirketimiz bu bilinirlik ve ödüller ile sektöründe öncü olmaya, kendini geliştirmeye ve renovasyonlar yapmaya devam edecektir. 2019 yılında Celebrity Millennium, Celebrity Summit, Celebrity Equinox gemileri tamamen yenilenmiştir. 2020 yılında Celebrity Silhouette; sonraki yıllarda ise, Celebrity Constellation, Celebrity Infinity, Celebrity Eclipse, Celebrity Solstice ve Celebrity Reflection gemilerinin renovasyonu tamamlanacaktır.

Şirketimiz ödüllü gemilerinde renovasyonlar yaparak, en iyi premium kruvaziyer hattını yepyeni bir seviyeye taşımaktadır. Birinci sınıf konaklama olanaklarını daha da davetkar yapma uğraşı vermektedir. Dünyanın en lezzetli tatillerini daha da cezbedici hale getirmekte, yeniden tasarlanan ana restoranlar ile dünya lezzetlerini, yaratıcı kokteylleri ve gurme yiyecekleri keşfetme imkanı sunmaktadır. Cruise sever misafirler, şaşırtıcı bir şekilde yeniden tasarlanmış konaklamaların, özel yeni süit deneyimlerinin, lüks olarak yükseltilmiş restoranların, barların, spaların, butiklerin ve daha fazlasının tadını çıkaracaklar.

Lüksün de lüksü dünyanın en büyük, en yeni ve ödüllü gemilerine sahip Celebrity Cruises, birinci sınıf cazibe merkezleri, birinci sınıf yemek, konaklama olanakları ve unutulmaz deneyimleri ile konuklarına eşsiz tatil rotaları sunmaya ve durmadan yenilikler yapmaya devam edecek.